Zadzwoń do nas
+48 609 717 916

Telefon

Banner

Hubertus Sarmacki

W pogoni za lisem...


„Stajnia Pod Inflancką Kobyłą” zaprasza serdecznie wszystkich na coroczne wydarzenie, jakim jest jedyny w swoim rodzaju „Hubertus Sarmacki” połączony z piknikiem rodzinnym.

Oprócz tradycyjnej pogoni za lisem zapewniamy różnorodność atrakcji:

  • skoków i ujeżdżania koni,
  • wyścig,
  • pokaz sokolnictwa,
  • kowalstwa i garncarstwa,
  • wyjątkowy pokaz fechtunku połączony z nauką dla chętnych.

W corocznym programie znaleźć można również warsztaty dla dzieci, stoiska z lokalnymi specjałami (miody, sery, wędliny, ciasta, pierogi, gorące posiłki, grzane piwo i wino) oraz stoiska z rękodziełami i pamiątkami.

Hubertus Sarmacki

Moc atrakcji

W corocznym programie znaleźć można również warsztaty dla dzieci, stoiska z lokalnymi specjałami (miody, sery, wędliny, ciasta, pierogi, gorące posiłki, grzane piwo i wino) oraz stoiska z rękodziełami i pamiątkami.

Do pobrania:

REGULAMIN HUBERTUS SARMACKI.pdf
KARTA ZGŁOSZENIOWA JEŹDZIEC.pdf
KARTA ZGŁOSZENIOWA OSOBA NIEPEŁNOLETNIA.pdf

 

Zapraszamy wytawców

„do udziału w Hubertusie Sarmackim ”

Sienkiewiczówka zaprasza wytwórców i sprzedawców rękodzieła artystycznego, twórców wyrobów regionalnych, ekologicznych, historycznych, oraz artykułów spożywczych i gastronomicznych oraz do udziału w Hubertusie Sarmackim.
XVII Hubertus Sarmacki odbędzie się 15 pażdziernika 2022 r w godz. 13:00-18:00

Więcej informacji w plikach do pobrania; regulamin i karta zgłoszenia dla wystawców.* Proszę zapoznać się z regulaminem Hubertusa dla wystawców.

*Kartę Zgłoszenia należy wypełnić czytelnie i wysłać email na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie na adres: ul. Parkowa 5 26-067 Oblęgorek
Serdecznie zapraszamy..

Do pobrania:
KARTA ZGŁOSZENIOWA.pdf
REGULAMIN WYSTAWCA.pdf

 

 

Konkurs Kulinarny

„W złocie czy śmietanie królik mości Panie”

Sienkiewiczówka zaprasza osoby prywatne, gospodarstwa agroturystyczne, lokale gastronomiczne, przedsiębiorców, organizacje zrzeszające osoby fizyczne, lokalne stowarzyszenia lub grupy nieformalne (np. Koła Gospodyń Wiejskich) oraz szkoły z klasami o profilu gastronomicznym, do udziału w konkursie kulinarnym na najlepszą potrawę sarmacką.

Przy ocenie potraw będą brane pod uwagę następujące kryteria: smak potrawy, nawiązanie do Sarmacji, podanie potrawy. Oceny dokona profesjonalne czteroosobowe jury. Zwycięzcom i wręczone zostaną dyplomy pamiątkowe oraz nagrody rzeczowe.
Kartę Zgłoszenia należy wypełnić czytelnie i wysłać na e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie na adres: ul. Parkowa 5 26-067 Oblęgorek
Zachęcamy do udziału.

Do pobrania:
KARTA ZGŁOSZENIOWA.pdf
REGULAMIN UCZESTNICTWA.pdf

 

 

Galeria zdjęć

Hubertus 2019 rok

Hubertus 2018 rok

Hubertus 2017 rok

Wyjątkowe miejsce w oblęgorku

W sąsiedztwie czarnego szlaku turystycznego oraz szlaku rowerowego greenvelo

Zapraszamy do kontaktu

Adres

Sienkiewiczówka, ul.Parkowa 5

26-067 Oblęgorek, e-mail:biuro@oblegorek.pl

Telefon

Telefony kontaktowe

+48 609 717 916 - +48 607 350 721