Skip links

Hubertus

W pogoni za lisem


Hubertus <br>
— Hubertus Sarmacki w Stajni Pod Inflancką Kobyłą: Niezapomniane Wydarzenie i Piknik Rodzinny

Stajnia Pod Inflancką Kobyłą serdecznie zaprasza wszystkich na coroczne, niepowtarzalne wydarzenie – „Hubertus Sarmacki”, które jest jedynym w swoim rodzaju. Dołącz do naszego pikniku rodzinnego i przeżyj niezapomniane chwile w otoczeniu koni oraz pięknej atmosfery Stajni Pod Inflancką Kobyłą.

— Harmonijne Połączenie Nowoczesności z Tradycją: Odkryj Urok Dziedzictwa Literackiego w Nowoczesnym Wydaniu

Różnorodność Atrakcji podczas Hubertusa Sarmackiego w Stajni Pod Inflancką Kobyłą

Oprócz tradycyjnej pogoni za lisem, nasze wydarzenie oferuje bogatą paletę atrakcji dla wszystkich uczestników. Doświadczysz emocji związanych ze skokami i ujeżdżaniem koni, wzięciem udziału w wyścigu oraz podziwianiem pokazów sokolnictwa. Ponadto, odkryj tajniki kowalstwa i garncarstwa, uczestnicząc w fascynujących prezentacjach. Niezwykły pokaz fechtunku, połączony z nauką dla chętnych, dostarczy niezapomnianych wrażeń.
W corocznym programie znajdziesz również dedykowane warsztaty dla dzieci oraz liczne stoiska z lokalnymi specjałami, takimi jak miody, sery, wędliny, ciasta, pierogi, gorące posiłki, grzane piwo i wino. Ponadto, przeglądaj stoiska z rękodziełami i pamiątkami, by zachować niezapomniane wspomnienia z tego wyjątkowego wydarzenia. Dołącz do naszej wspólnoty i baw się razem z nami podczas Hubertusa Sarmackiego w Stajni Pod Inflancką Kobyłą.

— Zapraszamy Wystawców do Udziału w Hubertusie Sarmackim w Sienkiewiczówce

Sienkiewiczówka zaprasza wytwórców i sprzedawców rękodzieła artystycznego, twórców wyrobów regionalnych, ekologicznych, historycznych, oraz artykułów spożywczych i gastronomicznych oraz do udziału w Hubertusie Sarmackim.

*Kartę Zgłoszenia należy wypełnić czytelnie i wysłać email na biuro@oblegorek.pl lub listownie na adres: ul. Parkowa 7 26-067 Oblęgorek. Serdecznie zapraszamy.

— Harmonijne Połączenie Nowoczesności z Tradycją: Odkryj Urok Dziedzictwa Literackiego w Nowoczesnym Wydaniu

Konkurs Kulinarny w Sienkiewiczówce: "W Złocie czy Śmietanie Królik Mości Panie"

Sienkiewiczówka serdecznie zaprasza do udziału w konkursie kulinarnym na najlepszą potrawę sarmacką, zatytułowanym "W Złocie czy Śmietanie Królik Mości Panie". Konkurs otwarty jest dla osób prywatnych, gospodarstw agroturystycznych, lokali gastronomicznych, przedsiębiorców, organizacji zrzeszających osoby fizyczne, lokalnych stowarzyszeń lub grup nieformalnych (np. Koła Gospodyń Wiejskich) oraz szkół z klasami o profilu gastronomicznym.
Przy ocenie potraw brane będą pod uwagę następujące kryteria: smak potrawy, nawiązanie do Sarmacji oraz sposób podania potrawy. Oceny dokona profesjonalne czteroosobowe jury. Zwycięzcom zostaną wręczone dyplomy pamiątkowe oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Aby wziąć udział, prosimy o czytelne wypełnienie Karty Zgłoszenia i przesłanie jej drogą mailową na adres: biuro@oblegorek.pl lub listownie na adres: ul. Parkowa 7, 26-067 Oblęgorek. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie i podzielenia się swoimi kulinarnymi talentami!

Hubertus 2019 rok
Hubertus 2018 rok
Hubertus 2017 rok
This website uses cookies to improve your web experience.