Skip links

Kraina Trylogii

Gra LARP „W poszukiwaniu Bohdana Chmielnickiego”

Każdy z nas może wcielić się w rolę Małego Rycerza, buńczucznego Kozaka, młodej szlachcianki, czy złowrogiej Horpyny. Wszystko to dzięki grze interaktywnej opartej na Trylogii H. Sienkiewicza. Wirtualny lektor wiedzie uczestników po kolejnych stacjach rozgrywek, które odbywają się m. in. W zaaranżowanej przestrzeni karczmy, przy prawdziwym armacie artyleryjskiej i katapultach. Zadaniem uczestników jest rozwiązanie wszystkich zagadek i dotarcie do hetmana Kozackiego ukrytego wśród malowniczych wąwozów lessowych.

„Pole łuczników kozackich”

Zapraszamy do doskonałej zabawy zespołowej i indywidualnej. Archerty Tag to zabawa, która jest całkowicie bezpieczna i wymaga od zawodnika wiele koncentracji i uwagi. Odpowiednie naciągnięcie łuku, ustawienie do strzału i wyczucie siły, z którą należy strzelić, te wszystkie umiejętności składają się na osiągnięcie sukcesu i pokonanie rywali. Rozgrywka jest prowadzona z użyciem specjalnego sprzętu, strzał wyposażonych w gąbkowane końcówki odbijające się od ciała i niepowodujące urazu. Zawodnicy są wyposażeni w sprzęt ochronny, maski i ochraniacze. Pole gry jest wypełnione różnego rodzaju przeszkodami i figurami.
Rozgrywki łucznicze to doskonała nauka współpracy zespołowej sprzyja integracji, buduje kondycję fizyczną, rozwija orientację w przestrzeni oraz uczy taktyki. Pole łucznicze to doskonały pomysł na uatrakcyjnienie wycieczki szkolnej, firmowego eventu lub rozruszanie dzieci w czasie imprezy urodzinowej.

Zobacz także:

Kraina w Pustyni i Puszczy

Questy

Trasa turystyki konnej

This website uses cookies to improve your web experience.