Skip links

Kraina w Pustyni i Puszczy

Odkryj Nowy Wymiar Gościnności – Hostel Sienkiewiczówka Zaprasza!

By przybliżyć wszystkim otoczenie powieści i wprowadzić naszych gości w świat przygód Stasia i Nel przygotowaliśmy zespołowe gry terenowe.

"Tropami Stasia i Nel"

Zabawa dla każdego – gra przeznaczona dla dzieci starszych i dorosłych
„Tropami Stasia i Nel” to gra wymagająca rozwiązywania zagadek i przezwyciężania trudności. Odbywa się na przygotowanym terenie pustyni i puszczy, szałasach oraz chatach. Wzbogacona została między innymi tworzeniem układów rytmicznych na instrumentach i możliwości samodzielnego budowania szałasów z przygotowanych elementów.

To również aktywna forma edukacji rozwijająca koncentrację, spostrzegawczość, pamięć słuchową i wzrokową. Gra pomoże również utrwalić znajomość powieści.

„Dziennik Podróżnika”

Gra oparta na faunie i florze Afryki. Nasi najmłodsi gości poznają zwierzęta afrykańskie, uczą się gry na instrumentach etnicznych, ciekawostek o czarnym lądzie, a to wszystko w zaaranżowanej przestrzeni wioski afrykańskiej pełnej totemów, masek, dźwięków ptaków i zwierząt oraz prawie 200 metrowej pustyni. Dla najmłodszych dzieci przygotowaliśmy gry sprawnościowe, zabawy i zagadki, które poprzez zabawę przybliżą im świat przygód małych podróżników Stasia i Nel.

Zobacz także:

Kraina Trylogii

Questy

Trasa turystyki konnej

This website uses cookies to improve your web experience.